wczytuję grafiki...
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński

Brązowy medal w MPPK w Ostrowie

wokniarz wts 6 20180504 1959332692

Po 16 latach Adrian dokonał niemożliwego, zmienił barwy klubowe i w sezonie 2018 reprezentuje Częstochowskie Lwy. W opinii wielu ekspertów ma być to decyzja, która pozwoli mu na odbudowanie formy z lat poprzednich.

I tak się dzieje, w każdym spotkaniu Adrian udowadnia swoją wartość. Jeździ poprawnie, szybko, podejmuje słuszne decyzje.

Marek Cieślak nominuje Adriana oraz Tobiasza Musielaka do MPPK w Ostrowie, Panowie będą po raz pierwszy reprezentować Włókniarza Częstochowę.

Lwy zajmują w tym turnieju III miejsce. Sam trener nie ukrywał zadowolenia po spotkaniu, niemniej jednak mial kilka uwag do swoich zawodników.

Wyniki:

I. Betard Sparta Wrocław - 26:
5. Maciej Janowski - 11+5 (2*,2*,1,2*,2*,2*)
6. Maksym Drabik - 15 (3,3,0,3,3,3)
17. Damian Dróżdż - ns

II. Falubaz Zielona Góra - 25:
1. Patryk Dudek - 8+1 (3,-,2*,-,3,-)
2. Piotr Protasiewicz - 10+1 (0,2*,3,3,1,1)
15. Grzegorz Zengota - 7 (3,1,3)

III. forBET Włókniarz Częstochowa - 18+3:
7. Adrian Miedziński - 8 (1,1,3,2,0,1)
8. Tobiasz Musielak - 10+2 (0,2,2*,1*,2,3) +3

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów - 18+2:
11. Jakub Jamróg - 8+1 (0,3,0,1,2*,2)
12. Artur Mroczka - 10+1 (3,2*,2,d,3,0) +2
20. Patryk Rolnicki - ns

V. Cash Broker Stal Gorzów - 16:
9. Krzysztof Kasprzak - 7+1 (1*,w,3,w,2,1)
10. Szymon Woźniak - 9 (2,3,1,3,d,0)

VI. Fogo Unia Leszno - 12:
13. Piotr Pawlicki - 9 (1,0,2,3,0,3)
14. Bartosz Smektała - 1 (0,1,0,-,-,-)
21. Dominik Kubera - 2 (0,1,1)

VII. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - 10:
3. Zbigniew Suchecki - 4+1 (1*,0,-,2,1,-)
4. Patryk Dolny - 3 (2,-,1,-,0,0)
16. Kamil Brzozowski - 3 (1,0,t,2)

Bieg po biegu:
1. (67,30) Dudek, Dolny, Suchecki, Protasiewicz (Falubaz - Ostrovia 3:3)
2. (66,56) Drabik, Janowski, Miedziński, Musielak (Sparta - Włókniarz 5:1)
3. (66,96) Mroczka, Woźniak, Kasprzak, Jamróg (Stal - Unia T. 3:3)
4. (67,42) Zengota, Protasiewicz, Pawlicki, Smektała (Unia L. - Falubaz 1:5)
5. (66,47) Drabik, Janowski, Brzozowski, Suchecki (Ostrovia - Sparta 1:5)
6. (66,56) Woźniak, Musielak, Miedziński, Kasprzak (w/su) (Włókniarz - Stal 3:3)
7. (66,70) Jamróg, Mroczka, Smektała, Pawlicki (Unia L. - Unia T. 1:5)
8. (66,66) Protasiewicz, Dudek, Janowski, Drabik (Falubaz - Sparta 5:1)
9. (67,67) Miedziński, Musielak, Dolny, Brzozowski (Włókniarz - Ostrovia 5:1)
10. (67,97) Kasprzak, Pawlicki, Woźniak, Smektała (Stal - Unia L. 4:2)
11. (68,03) Protasiewicz, Mroczka, Zengota, Jamróg (Unia T. - Falubaz 2:4)
12. (68,22) Woźniak, Suchecki, Kasprzak (w), Brzozowski (t) (Ostrovia - Stal 2:3)
13. (68,02) Drabik, Janowski, Jamróg, Mroczka (d3) (Sparta - Unia T. 5:1)
14. (68,24) Pawlicki, Miedziński, Musielak, Kubera (Unia L. - Włókniarz 3:3)
15. (68,14) Dudek, Kasprzak, Protasiewicz, Woźniak (d/st) (Falubaz - Stal 4:2)
16. (69,66) Mroczka, Jamróg, Suchecki, Dolny (Unia T. - Ostrovia 5:1)
17. (67,74) Drabik, Janowski, Kubera, Pawlicki (Sparta - Unia L. 5:1)
18. (68,05) Zengota, Musielak, Protasiewicz, Miedziński (Włókniarz - Falubaz 2:4)
19. (68,91) Pawlicki, Brzozowski, Kubera, Dolny (Ostrovia - Unia L. 2:4)
20. (68,43) Drabik, Janowski, Kasprzak, Woźniak (Stal - Sparta 1:5)
21. (68,62) Musielak, Jamróg, Miedziński, Mroczka (Unia T. - Włókniarz 2:4)

Wyścig dodatkowy o 3. miejsce:
22. (69,23) Musielak (A), Mroczka (B)